Narudžbenica za posudbu građe podružnice

Građu možete zatražiti zadužnicom uz prethodnu provjeru u elektroničkom katalogu. Samo slobodni naslovi mogu se zaduživati.
Polja označena zvjezdicom obvezno je ispuniti.
Zahtjevi koji pristignu iza 19.00 sati biti će dostupni za posudbu sljedeći dan. Pristigne li više istovjetnih zahtjeva rješavat ćemo ih prema vremenu pristizanja.

Pritiskom na gumb "Pošalji" dajete suglasnost (privolu) Sveučilišnoj knjižnici Rijeka za prikupljanje i obradu osobnih podataka.

Pritiskom na gumb "Pošalji" dajete suglasnost (privolu) Sveučilišnoj knjižnici Rijeka za prikupljanje i obradu osobnih podataka.

Izjavu o davanju suglasnosti možete pročitati OVDJE

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća