Visoke ocjene korisnika za rad Podružnice Kampus

Dragi korisnici,

Želimo se zahvaliti na vremenu koje ste izdvojili za ispunjavanje upitnika koji smo proveli s ciljem mjerenja zadovoljstva knjižničnim uslugama, a sukladno Naputku za primjenu pokazatelja kvalitete knjižnične djelatnosti Sveučilišne knjižnice Rijeka.

Upitnikom su bile obuhvaćene dvije skupine korisnika – studenti i znanstveno-nastavno osoblje, a obuhvatio je pet pitanja sa skaliranjem ocjena od 1 do 5 (ponuda ispitne literature za kolegije, ponuda knjižnične građe iz područja interesa, radno vrijeme knjižnice, susretljivost i ljubaznost osoblja te prostor knjižnice.)

Ocijenili ste nas visokim ocjenama u svim kategorijama što smatramo velikim uspjehom i motivacijom da održimo kvalitetu u radu i trudimo se biti još bolji!

Analizu rezultata mjerenja zadovoljstva korisnika Podružnicom Kampus Sveučilišne knjižnice Rijeka 2021. godine možete pročitati ovdje.